Yorumlar

Mesajlar

burak yıldız

araçlar kiralarken 22 yaş sınırı var mı acaba öğrenebilir miyim

ordunaryus

alaçatı sıcak bunaltıcı sıcak ve dağa çok sıcak ::::::::::::::::::::::::::::::)

Ahmet

Merhaba ben Ahmet paylaşımin çok guzel olmus Teşekkür ederim.

internettenparakazanma

Bu yıl alaçatı ismini ne kadar çok duydum. Ama pek iyi duymadım. Mafya, insan kalabalığı ve kebap bolluğu.

ADEM GABROZ

Annem memleketteydi.Memleketten uçağa binip gelecekti.Ama ayaklarındaki rahatsızlıklarından dolayı zorluk çekiyordu.İşlerimden dolayı zamanım olmuyordu.İnternette Ozansoy transferi gördüm.Aradım adrese kadar kapının önüne kadar bırakacaklarını söylediler.Annem geldi.Bundan sonra her zaman Ozansoy’u tercih edip ve önereceğim Yeni evliydik bal ayı için İzmir Çeşmeyi tercih ettik.Ulaşım nasıl olacak bilmiyorduk.Arkadaşımın önerisi ile Ozansoy tranferle götüştük.Bizi Adnan menderes hava limanından aldılar ve otelimizin önüne kadar bıraktılar.Dönüş günümüzde de tekrar otelimizden alıp hava limanına kadar götürdüler.Hiçbir zorluk çekmeden ulaşımımız kolay oldu ki Ozansoy transfer sayesinde.

ayca sarder

Alaçatı ot festivaline gitmiştim.Çok güzel bir festival olmuştu.Ama sakin bir zamanda tekrar gitmeyi istedim.Festival zamanı çok kalabalıktı.İstanbul dan uçakla İzmir Adnan Menderes hava limanına gelince nasıl Çeşme ye gitsem diye bakınırken Ozansoy transfer dikkatimi çekti.Yanlarına gittim beni araçlarına yönlendirdiler.Alaçatıda otelime kadar bıraktılar.Tatilim çok güzel geçti Alaçatı tatil açısından bulunmaz bir yer.Bu gelişimde o kadarda kalabalık değildi.Daha rahat tatil yapma fırsatı buldum.Tatilim sona erdiği zamanda Ozansoy Shuttle transferle geriye döndüm. Kızım bu yıl üniversiteye başladı.İlk zamanlar bilmediğimiz için baya zorlanıyorduk.Çocuk gelip giderken bir sürü araç değiştirmek zorunda kalıyordu.Bir sürü valizleri çantaları bir sürü eziyet oluyordu.Ama şimdi Ozansoy transferi keşfettik.Evimizden hava alanına kadar götürüp getiriyor.İçimiz ne kadar rahatladı anlatamam.Şimdi yolculuk işini hiç düşünmüyoruz.Ozansoy Shuttle transferi bir gün öncesinden arayıp uçuş bilgilerini veriyoruz .İşte bu kadar gerisini Ozansoy transfer hallediyor.Hemde bu hizmeti kişi başı 35 lira gibi bir fiyata yapıyorlar. Alaçatı ot festivaline gitmiştim.Çok güzel bir festival olmuştu.Ama sakin bir zamanda tekrar gitmeyi istedim.Festival zamanı çok kalabalıktı.İstanbul dan uçakla İzmir Adnan Menderes hava limanına gelince nasıl Çeşme ye gitsem diye bakınırken Ozansoy transfer dikkatimi çekti.Yanlarına gittim beni araçlarına yönlendirdiler.Alaçatıda otelime kadar bıraktılar.Tatilim çok güzel geçti Alaçatı tatil açısından bulunmaz bir yer.Bu gelişimde o kadarda kalabalık değildi.Daha rahat tatil yapma fırsatı buldum.Tatilim sona erdiği zamanda Ozansoy Shuttle transferle geriye döndüm. Kızım bu yıl üniversiteye başladı.İlk zamanlar bilmediğimiz için baya zorlanıyorduk.Çocuk gelip giderken bir sürü araç değiştirmek zorunda kalıyordu.Bir sürü valizleri çantaları bir sürü eziyet oluyordu.Ama şimdi Ozansoy transferi keşfettik.Evimizden hava alanına kadar götürüp getiriyor.İçimiz ne kadar rahatladı anlatamam.Şimdi yolculuk işini hiç düşünmüyoruz.Ozansoy Shuttle transferi bir gün öncesinden arayıp uçuş bilgilerini veriyoruz .İşte bu kadar gerisini Ozansoy transfer hallediyor.Hemde bu hizmeti kişi başı 35 lira gibi bir fiyata yapıyorlar.

eren oluk

İki arkadaş bir hafta sonu Çeşme ye gitmek istedik.Bu tatilin organizasyon işini ben üstlendim. Bütçemizde kısıtlı olunca bu iş oldukça zordu.Otelleri pansiyonları araştırdım. İlk önce kalacağımız oteli ayarladım.Uçak biletlerimizi öncesinden aldım.Bu sırada araştırırken internette karşıma Ozansoy Shutle transfer çıktı.35 liradan hava alanı transferi yaptıklarını yazıyordu.Hemen aradım gidiş dönüş bilgilerimi verdim.Hafta sonu geldiğinde Ankara dan uçakla İzmir hava limanına gelince bizi ilk Ozansoy transfer karşıladı.Otelimize kadar bıraktı.Çok güzel bir hafta sonu geçirdik.Çeşme gerçekten tatil için bulunmaz bir yer.Yine Ozansoy transferle geri döndük.Bize bu tatilde kolaylık sağlayan herkese teşekkürler.

Sezgin Gazaloğlu

İzmire sürekli gidip geliyoruz. Havaalanından Çeşme'ye gitmek zor geliyordu. Taa ki Ozansoy transfer ile karşılaşana kadar.. Havaalanından alıp istediğiniz yere kadar götürmek ve sadece 35 lira olması çok avantajlı. Tavsiye ederim. Teşekkürler..

musa yet

Üniversiteden üç arkadaş bir hafta sonu Çeşme ye gidelim dedik .Arkadaşlarla tatilin tadı bir başka tabi .İstanbul dan İzmire hava alanına gelince havaşla Çeşmeye gideriz diye düşünmüştük.Ama havaşın aracı iki saatte bir hareket edermiş .Bu yüzden saatlerce hareket etmesini bekledik.Çeşmeye geldiğimizde bizi garajda bırakıp gitti.Otelimizin yerini sorduk baya uzakmış elimizde valizlerimiz bir sürü yol yürümek zorunda kaldık.Otelimize geldiğimiz zaman başımızdan geçenleri anlatırken oradaki diyer müşteriler bize Ozansoy transferi tavsiye etti.Tabiki hemen aradık.Güzel bir tatilin ardından Ozansoy transfer bizi otelimizden Hava alanına kadar bıraktı.Bize verdikleri bu güzel hizmetten dolayı Ozansoy Shutle transfere teşekkür ederiz.

harun keskin

Tatil için bu yıl Çeşme ye gittim.Fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum zaten.Burası benim için bulunmaz bir yer.Tanıdıklarım var her yerini biliyorum  hiç sıkılmıyorum.Havası her zaman esintili en sıcak havada bile rüzgar insanı rahatlatıyor.Denizi plajları çok bol her yerde denize girebilirsiniz.Ulaşım işide kolay uçaktan inince Ozansoy transfer var .Hava alanından oteline evine kadar götürüyorlar.İşte bu kadar kolay .Hemde bu güzel hizmeti 35 lira gibi bir fiyata yapıyorlar.Bende bu sayede rahat bir biçimde gidip geliyorum.

« Önceki Sayfa 1 23456 Sonraki Sayfa »